Urban Care

Urban Care Jöle 150Ml No:6 Lock N Roll Extra Güçlü Tutuş

  • 8680690701856
  • VAR

Urban Care Jöle 150Ml No:6 Lock N Roll Extra Güçlü Tutuş

17,28
%34
26,51

Urban Care Style Guide Su Bazlı Jöle Extra Güçlü 150 ml

 

Ürün açıklaması: Urban Style Guide Lock N Roll Jöle 150 ml Ekstra Güçlü Tutuş zor şekle giren saçları bile dize getirmeyi başarıyor. Urban Care markasına ait bu saç şekillendirici ürün saça, yapışkan görüntüsü oluşturmadan şekil veriyor ve istenen şeklin sabitlenmesini sağlıyor.

Ürün özellikleri: · Yaratıcılığını saçlarına yansıtmak ve havalı saç modelleri yaratmak isteyenlerin işini kolaylaştıran Urban Style Guide Lock N Roll Jöle ekstra güçlü özelliğiyle şeklin uzun süre bozulmadan kullanılmasına imkân tanıyor. · Dimanik saç modellerini uygulama imkânı veren bu saç jölesi saçı ağırlaştırmıyor. · 150 ml ambalajıyla hem pratik hem de ekonomik bir kullanım sunuyor. · Saç şekillendirmek için jöleyi tercih edenler bu ürün sayesinde saçlarının bakımını da ihmal etmiyor. · Keratin Complex içeren bu jöle ile saçlar zarar görmeden istenilen forma giriyor.

Uygulama şekli: · Hafif nemli veya kuru saça uygulanır. · Şekil vermek istediğiniz bölgeye uygulayacak miktarda jöleyi elinize sıkın. · Tarak veya elinizle şekil verin.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı